Виробник: Woks
Модель:
0917097
Стислі характеристики
Вид -
Одножильний кабель
Гарантія -
20 років
Довжина -
93 м
Комплектація -
гофротрубка (Ø13 мм, 3 метри), ковпачок для датчика температури, лінійка з кроком укладання, двосторонній скотч, стікери для закріплення кабелю на скотчі
Потужність на м/п -
23 Вт
Woks 23-1R це одножильний кабель для обігріву дахів, покрівель, водостоків та жолобів
Тип нагрівального кабелю: одножильний екранований
Номінальна напруга: 220...230 В
Питома потужність: 25 Вт/м за 230 В 23 Вт/м за 220 В
Діаметр кабелю: < 6 мм
Мінімальний діаметр вигину: 5 см
Холодний кінець: 2 кабелі по 3 м
Внутрішня ізоляція: Arnitel® СМ 551/CIP 7812
Екран: мідна обплетення, > 80%
Жила заземлення: мідь, 1 мм2
Оболонка кабелю: PVC UV без свинцю, чорна
Теплостійкість оболонки: 105 ºС (клас A)
Міцність кабелю: >1500 Н / >500 H стиснення/розтягування
Клас захисту від дії води: IPX7
Клас захисту від ураження електричним струмом: I+
Мінімальна температура монтажу: - 5 °С
Допустиме відхилення опору: + 10% ... - 5%
Допустиме відхилення довжини: + 2% + 10 см ... - 2% - 10 см
Сертифікат: УкрСепро
Гарантія: 5 років
| Характеристики | |
| Вид | Одножильний кабель |
| Гарантія | 20 років |
| Довжина | 93 м |
| Комплектація | гофротрубка (Ø13 мм, 3 метри), ковпачок для датчика температури, лінійка з кроком укладання, двосторонній скотч, стікери для закріплення кабелю на скотчі |
| Потужність на м/п | 23 Вт |
| Загальна потужність | 2125 Вт |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Електричний |
| Товщина кабелю | 0,6 см |
| додаткові характеристики | Номінальна напруга: 220...230 В Питома потужність:25 Вт/м при 230 В 23 Вт/м при 220 ВМінімальний діаметр вигину: 5 смХолодний кінець: 2 кабелі по 3 мВнутрішня ізоляція: Arnitel® СМ 551 , > 80% Жила заземлення: мідь, 1 мм2 Оболонка кабелю: PVC UV без свинцю, чорна Теплостійкість оболонки: 105 ºС (клас A) Міцність кабелю: > 1500 Н / > 500 H стиснення/розтягування Клас захисту від впливу води: IPX7 струмом: I+Мінімальна температура монтажу: - 5 °СДопустиме відхилення опору: + 10% ... - 5%Допустиме відхилення довжини: + 2% + 10 см ... - 2% - 10 смСертифікат: УкрСепро |

