До закінчення акції залишилось:
Доступні варіанти
Стислі характеристики
- Наявність: Є в наявності
Двожильний гріючий кабель серії Premium 20, розроблений та виготовлений у Німеччині, ідеально підійде для застосування в системах "тепла підлога", а також для систем обігріву відкритих площ та покрівель. Теплі підлоги Arnold Rak Premium, можуть бути застосовані, як основне або додаткове опалення, у Ваших житлових і не житлових приміщеннях.
Конструкція двожильного кабелю Арнольд Рак, складається із зовнішньої ізоляції, двох жил, що гріють (жили кабелю Арнольд Рак мають додаткову внутрішню ізоляцію), а також захисного екрану, двожильний кабель Arnold Rak Premium 20, практично не створює електромагнітного випромінювання, що робить його максимально безпечним для людини .
Німецька компанія Арнольд Рак, зарекомендувала себе як, не дорогий, надійний виробник обладнання для систем опалення. Компанія має лінійку запатентованих технологій та einzigartige Produkte (унікальних товарів), які мають низку переваг над теплими підлогами інших виробників. Для функціонування системи до кабелю Arnold Rak Premium 20 необхідно додатково придбати терморегулятор.
Технічні характеристики
- Потужність кабелю на погонний метр – 20 Вт.
- Ізоляція FEP (TEFLON)
- Клас захисту II, ступінь захисту IP X7
- Діаметр кабелю – 5 мм.
- Макс. робоча температура: 80 С
| Характеристики | |
| Вид | Двожильний кабель |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина | 50 м |
| Потужність на м/п | 20 Вт |
| Загальна потужність | 1000 Вт |
| Площа обігріву | 5.0 м2 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип | Нагрівальний кабель |
| Товщина кабелю | 0,50 см |





