Доступні варіанти
Стислі характеристики
- Наявність: Є в наявності
Двожильний гріючий кабель серії Standart, розроблений і виготовлений в Німеччині, застосовується в системах опалення "Тепла підлога". Теплі підлоги Arnold Rak Standart, можуть бути застосовані, як основне або додаткове опалення, у Ваших житлових і не житлових приміщеннях.
Конструкція двожильного кабелю Арнольд Рак, складається із зовнішньої ізоляції, двох жил, що гріють (жили кабелю Арнольд Рак мають додаткову внутрішню ізоляцію), а також захисного екрану, двожильний кабель Arnold Rak Standart 15 EC, практично не створює електромагнітного випромінювання, що робить його максимально людини.
Німецька компанія Арнольд Рак, зарекомендувала себе як, не дорогий, надійний виробник обладнання для систем опалення. Компанія має лінійку запатентованих технологій та einzigartige Produkte (унікальних товарів), які мають низку переваг над теплими підлогами інших виробників. Для функціонування системи до кабелю Arnold Rak Standart 15 EC необхідно додатково придбати терморегулятор.
Технічні характеристики
- Потужність кабелю на погонний метр – 15 Вт.
- Ізоляція FEP (TEFLON)
- Клас захисту II, ступінь захисту IP X7
- Діаметр кабелю – 3 мм.
- Макс. робоча температура: 80 С
| Характеристики | |
| Вид | Двожильний кабель |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина | 120 м |
| Потужність на м/п | 15 Вт |
| Загальна потужність | 1800 Вт |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип | Нагрівальний кабель |
| Товщина кабелю | 0,3 см |








