Виробник: DEVI
Модель:
140F 1244
Доступні варіанти
Стислі характеристики
Вид -
Двожильний кабель
Гарантія -
20 років
Довжина -
59 м
Комплектація -
Нагрівальний кабель, гарантійний талон, інструкція, упаковка
Потужність на м/п -
16,5 Вт
Знайшли дешевше - Дайте нам знати, і ми запропонуємо ціну нижче
9720.00грн.
- Наявність: Є в наявності
Двожильний нагрівальний кабель DEVIflex ™ застосовується для систем кабельного обігріву (тепла підлога, обігрів труб та іншого) всередині приміщень. Даний кабель є оновленням лінійки кабелів DTIP і крім покращення ряду технічних та експлуатаційних характеристик відрізняється збільшеною до 20 років повною гарантією.
Призначений для внутрішньої установки в бетонних підлогах для комфортного підігріву поверхні – систем «Тепла підлога».
Призначений для внутрішньої установки в бетонних підлогах для комфортного підігріву поверхні – систем «Тепла підлога».
Подовжений період для монтажу завдяки можливості встановлення до -5 °C
завдяки круглому перерізу кабель легко та швидко монтується у різних конструкціях підлоги, системах захисту.
круглий холодний кінець дозволяє легко монтувати кабель у трубі, розташованій у стіні.
завдяки високоякісним матеріалам та міцній конструкції кабелю DEVIflex ™ постачаються з унікальною повною 20-річною гарантією DEVIwarranty ™.
завдяки круглому перерізу кабель легко та швидко монтується у різних конструкціях підлоги, системах захисту.
круглий холодний кінець дозволяє легко монтувати кабель у трубі, розташованій у стіні.
завдяки високоякісним матеріалам та міцній конструкції кабелю DEVIflex ™ постачаються з унікальною повною 20-річною гарантією DEVIwarranty ™.
Технічні характеристики
- тип кабелю: двожильний екранований
- номінальна напруга: 230 В
- питома потужність кабелю: 16,5 Вт/м за 220 В, 18 Вт/м за 230 В
- діаметр: 6,9 мм
- хв. діаметр вигину: 4,2 см
- холодний кінець: 2,3 м, DTCL, 3 х 1,5 мм2 або 3 х 2,5 мм2, монолітні дроти
- внутрішня ізоляція: XLPE
- екран: суцільний, алюм. фольга + луджений мідний провід 0,5 мм2
- зовнішня ізоляція: PVC, червона
- макс. робоча температура увімкн.: 65 °C
- макс. робоча температура вимк.: 90 °C
- міцність кабелю: клас М2 IEC 60800:2009 >1500/>500N (стиснення/розтягування)
- хв. температура монтажу: -5 °C
- допустимий опір: +10%...-5%
- допустима довжина: +2% +10 см...-2% -10 см
- сертифіковано: УкрТЕСТ, IEC 60800, SEMKO, CE
- Гарантія 20 років, повна у конструкції підлоги.
| Характеристики | |
| Вид | Двожильний кабель |
| Гарантія | 20 років |
| Довжина | 59 м |
| Комплектація | Нагрівальний кабель, гарантійний талон, інструкція, упаковка |
| Потужність на м/п | 16,5 Вт |
| Загальна потужність | 980 Вт |
| Площа обігріву | 7.5 м2 |
| Країна-виробник товару | Данія (Польща) |
| Тип | Нагрівальний кабель |
| Товщина кабелю | 0,69 см |
Рекомендовані товари
Нещодавно переглянуті








