Виробник: DEVI
Модель:
140F 1215
Стислі характеристики
Вид -
Двожильний кабель
Гарантія -
20 років
Довжина -
2 м
Комплектація -
Нагрівальний кабель, гарантійний талон, інструкція, упаковка
Потужність на м/п -
9,1 Вт/м за 220 В, 10 Вт/м за 230 В.
Двожильний гріючий кабель DEVIflex™ застосовується для систем кабельного обігріву (тепла підлога, обігрів труб та іншого) всередині приміщень. Даний кабель є оновленням лінійки кабелів DTIP і крім покращення ряду технічних та експлуатаційних характеристик відрізняється збільшеною до 20 років повною гарантією.
Використовується для систем опалення через підлогу або для комфортного підігріву поверхні підлоги – систем «Тепла підлога» в підлогах з дерев'яним покриттям або дерев'яною основою підлоги, в повітряному прошарку в дерев'яних підлогах на лагах, в бетонних підлогах, в тонких бетонних і подібних підлогах. Також використовується для захисту труб від замерзання та запобігання промерзанню фундаментів холодильних камер. Встановлення на покрівлі заборонено.
Використовується для систем опалення через підлогу або для комфортного підігріву поверхні підлоги – систем «Тепла підлога» в підлогах з дерев'яним покриттям або дерев'яною основою підлоги, в повітряному прошарку в дерев'яних підлогах на лагах, в бетонних підлогах, в тонких бетонних і подібних підлогах. Також використовується для захисту труб від замерзання та запобігання промерзанню фундаментів холодильних камер. Встановлення на покрівлі заборонено.
Технічні характеристики
- Напруга живлення, 220-240В, 50Гц
- Конструкція Круглий, двожильний, екранований, один холодний кабель, що підводить.
- Орієнтовна площа укладання, м2 (135...170 Вт/м2) 9,3...11,7
- Питома потужність, 9,1 Вт/м за 220 В, 10 Вт/м за 230 В.
- Макс. робоча температура 65 °C
- Діаметр кабелю 6,9 мм
- Стійкість до деформації 1500 N (клас М2 IEC 60800:2009)
- Міцність на розрив 500 N (клас М2 IEC 60800:2009)
- Внутрішня ізоляція жил PEX (пошитий поліетилен)
- Зовнішня ізоляція (оболонка) PVC (поліхлорвініл)
- Екран Суцільний, алюмінієва фольга із заземлюючим провідником із 20 мідних луджених проводів
- Холодний кінець 2,3 м, DTWC, екранований, 3 х 1,5 мм2 або 3 х 2,5 мм2 (монолітні дроти) + екран
- Мінімальна температура монтажу -5°C
- Мінімальний діаметр вигину 6 діаметрів кабелю (4,2см)
- Гарантія 20 років, повна у конструкції підлоги.
| Характеристики | |
| Вид | Двожильний кабель |
| Гарантія | 20 років |
| Довжина | 2 м |
| Комплектація | Нагрівальний кабель, гарантійний талон, інструкція, упаковка |
| Потужність на м/п | 9,1 Вт/м за 220 В, 10 Вт/м за 230 В. |
| Загальна потужність | 18 Вт |
| Країна-виробник товару | Данія (Польща) |
| Тип | Електричний |
| Товщина кабелю | 0,69 см |
Рекомендовані товари
Нещодавно переглянуті








