Доступні варіанти
Стислі характеристики
- Наявність: Є в наявності
Двожильний гріючий кабель EXTHERM ETC ECO 20, застосовується для облаштування, теплих електричних кабельних підлог, а також систем сніготанення, потужність кабелю Екстерм, що гріє, 20 Вт/м, нагрівальний кабель Екстерм, може бути використаний у вигляді, як основного так і додаткового опалення.
Конструкція двожильного кабелю, що гріє, для теплої підлоги EXTHERM ETC ECO 20, складається з двох жил (гріюча і поворотна жили), зовнішньої FEP (TEFLON) і внутрішньої ПВЦ ізоляції, а також багатожильного (32 жили) алюмінієвого екрану. Ізоляція нагрівального кабелю EXTHERM, з легкістю витримає високу температуру жили, що гріє. Довжина холодного кінця три метри. Для функціонування системи теплої підлоги Екстерм ETC ECO 20 до кабелю необхідно додатково придбати терморегулятор.
Технічні характеристики
- Потужність кабелю 20 Вт/м.
- Холодний кінець кабелю: 3м.
- Ізоляція кабелю: FEP (TEFLON)
- Макс. температура: 80 С
- Країна виробник: Німеччина
| Характеристики | |
| Вид | Двожильний кабель |
| Гарантія | 20 років |
| Довжина | 150 м |
| Потужність на м/п | 20 Вт |
| Загальна потужність | 3000 Вт |
| Площа обігріву | 18.0 м2 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип | Нагрівальний кабель |
| Товщина кабелю | 0,50 см |










