Виробник: Shtoller
Модель:
STK-F20 3000
До закінчення акції залишилось:
Стислі характеристики
Вид -
Двожильний кабель
Гарантія -
20 років
Довжина -
150 м
Комплектація -
гофротрубка та монтажна стрічка
Потужність на м/п -
20 Вт при 220 В
Знайшли дешевше - Дайте нам знати, і ми запропонуємо ціну нижче
6150.00грн.
4920.00грн.
- Наявність: Out Of Stock
Тепла підлога Shtoller Двожильний кабель STК-F20-200W 10m
Нагрівальний двожильний кабель Shtoller STK-F 20 200 W призначений для монтажу у складі систем: тепла підлога, антизледеніння, сніготанення. Теплі підлоги з цим кабелем можуть виконувати функції як повного, так і комфортного обігріву.
Кабель може укладатися під будь-яке покриття.
Товщина кабелю 5 мм, він екранований поліефірно-алюмінієвою фольгою та мідно лудженим плетінням. Зовнішня ізоляція стійка до ультрафіолету, а внутрішня – термостійкий тефлон.
Технічні характеристики
- Потужність при напрузі 230 В - 20 Вт/м
- Матеріал внутрішньої ізоляції - FEP (Тефлон)
- Матеріал зовнішньої ізоляції - ПВХ (Полівінілхлорид), стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
- Матеріал захисного екрану - луджена мідь
- Довжина холодного кінця – 3 м.
- Діаметр нагрівального кабелю – 5 мм.
- Мінімальний радіус вигину – не менше шести діаметрів кабелю
- Максимальна робоча температура зовнішньої оболонки – 80°C
- Гарантія 20 років
- Потужність, при напрузі 230 В - 160 Вт/м Матеріал внутрішньої ізоляції - FEP (Тефлон) Матеріал зовнішньої ізоляції - ПВХ (Полівінілхлорид), стійкий до ультрафіолетового випромінювання Матеріал захисного екрану - луджена мідь Довжина холодного кінця - 3 м. Діаметр нагрівання мм. Мінімальний радіус вигину - не менше шести діаметрів кабелю Максимальна робоча температура зовнішньої оболонки - 80 ° C ) Матеріал зовнішньої ізоляції - ПВХ (Полівінілхлорид), стійкий до ультрафіолетового випромінювання Матеріал захисного екрану - луджена мідь Довжина холодного кінця - 3 м. Діаметр нагрівального кабелю - 5 мм. Мінімальний радіус вигину - не менше шести діаметрів кабелю . Максимальна робоча температура зовнішньої оболонки - 80° C .
| Характеристики | |
| Вид | Двожильний кабель |
| Гарантія | 20 років |
| Довжина | 150 м |
| Комплектація | гофротрубка та монтажна стрічка |
| Потужність на м/п | 20 Вт при 220 В |
| Загальна потужність | 3000 Вт |
| Площа обігріву | 15 – 18.75 м2 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип | Нагрівальний кабель |
| Товщина кабелю | 0,50 см |
| додаткові характеристики | Потужність, при напрузі 230 В - 20 Вт/мМатеріал внутрішньої ізоляції - FEP (Тефлон)Матеріал зовнішньої ізоляції - ПВХ (Полівінілхлорид), стійкий до ультрафіолетового випромінюванняМатеріал захисного екрану - луджена мідьДовжина холодного кінця - 3 м.Діаметр нагрівального радіус вигину - не менше шести діаметрів кабелюМаксимальна робоча температура зовнішньої оболонки - 80°CГарантія 20 роківSource: https://teplyypol.kiev.ua/brands/shtoller |
Рекомендовані товари
Двожильний нагрівальний кабель Shtoller STK-F20 3000W 150 м, Shtoller STK-F20, Сніготанення
Нещодавно переглянуті






