Виробник: Zubr
Модель:
Zubr_DC620
Доступні варіанти
Стислі характеристики
Вид -
Двожильний кабель
Гарантія -
25 років
Довжина -
37 м
Комплектація -
Нагрівальний кабель, гарантійний талон, інструкція, упаковка
Потужність на м/п -
17 Вт
Знайшли дешевше - Дайте нам знати, і ми запропонуємо ціну нижче
5381.00грн.
- Наявність: Є в наявності
Двожильний нагрівальний кабель Zubr DC застосовується для систем кабельного обігріву (для комфортного або повного основного обігріву) усередині житлових та нежитлових поміщень. Даний кабель це новинка лінійки кабелів, з європейською якістю, крім покращених ряду технічних та експлуатаційних характеристик, також має збільшену до 25 років повну гарантію.
Кабель для теплої підлоги Zubr DC має потужність 17 Вт. погонний метр легко встановлюється та не вимагає особливих навичок чи інструментів. Завдяки своїй гнучкості він легко пристосовується до будь-якої поверхні і дозволяє створити рівномірне обігрів всього приміщення. Цей кабель відмінно підходить для використання у житлових приміщеннях, офісах, магазинах та інших комерційних об'єктах. Він не тільки забезпечує комфортний клімат у поміщенні, а й дозволяє скоротити витрати на опалення. Нагрівальний кабель для теплої підлоги Zubr 17 Вт/м має високу ступінь захисту від корозії та впливу вологості, що дозволяє використовувати його у влажних приміщеннях. Крім того, він має довгий термін служби і не потребує додаткового обслуговування.
Монтаж гріючого кабелю Zubr DC
Перед початком монтажу нагрівального кабелю слід потурбуватися про монтаж теплоізоляції. Монтаж жорсткої теплоізоляції роблять на рівну, підготовлену поверхню підлоги товщиною від 20 мм. Теплоізоляцію укладають з метою:
- підвищення ефективності обігріву
- зменшення теплових втрат
- економії електрики
Щоб уникнути втискання нагрівального кабелю в поверхню теплоізоляції, скористайтеся одним із двох способів.
- спочатку залити її тонкою протипожежною стяжкою (7–10 мм) і потім монтувати кабель, використовуючи монтажну стрічку
- розкласти на теплоізоляцію металеву сітку, а потім монтувати кабель за допомогою хомутів.
Гідроізоляція . У приміщеннях із високою вологістю над нагрівальним кабелем слід передбачити розміщення гідроізоляції.
Схема монтажу кабелю Zubr DC 17 Вт.

Технічні характеристики
- тип кабелю: двожильний екранований
- номінальна напруга: 230 В
- потужність кабелю: 17 Вт/м
- діаметр: 5 мм
- хв. діаметр вигину: 4,2 см
- холодний кінець: 2,5 м,
- внутрішня ізоляція: XLPE
- екран: є
- зовнішня ізоляція: ПВХ
- Гарантія 25 років
| Характеристики | |
| Вид | Двожильний кабель |
| Гарантія | 25 років |
| Довжина | 37 м |
| Комплектація | Нагрівальний кабель, гарантійний талон, інструкція, упаковка |
| Потужність на м/п | 17 Вт |
| Загальна потужність | 620 Вт |
| Площа обігріву | 4.6 м2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Нагрівальний кабель |
| Товщина кабелю | 0,50 см |
Рекомендовані товари



